24. 8. - 1. 9. 2001
Letošní týdenní setkání Retrívrů proběhlo v údolí říčky Skalice v těsné blízkosti Zvíkovského podhradí nedaleko soutoku Otavy a Vltavy.
V. ROČNÍK LETNÍHO TÁBORA S RETRÍVRY

 

fotoalbum tábora

 

 

Stovka retrívrářů všech věkových kategorií se tu celý týden věnovala nejen výchově a výcviku  chlupatých parťáků, ale celý týden se nesl zároveň v duchu celotáborové hry, jež zahrnovala disciplíny sportovní, ale i vědomostní.  Této soutěže, v níž bylo třeba mít dobrou fyzičku, zručnost a i filipa, se účastnila většina tábora s obrovským  zápalem pro věc a maximálním nasazením. Náš velký dík patří jejím autorům, organizátorům a sponzorům, kterými byli manželé Eva a Ivan Svobodovi (Prckovi) a Vlasta a Marcel Volejníkovi.

Celý týden se samozřejmě také pracovalo s pejsky, učily se a trénovaly aporty, základní poslušnost, atd...  Na závěr se konaly zkoušky OVVR.  

Poděkování náleží  výcvikářům, kteří zcela nezištně věnovali svůj čas, schopnosti a zkušenosti zúčastněným pejskům a jejich páníčkům:

Csíla a Karel Kissovi z Maďarska

paní Hermannová a paní Píchová z Prahy

Lucie Šeráková a Jirka Čech z Jižních Čech

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat i Zuzce a Petru Pražanovým, kteří jsou na námi konaných akcích hlavními sponzory cen pro účastníky OVVR. Velmi pěknými sponzorskými dárky přispěla i paní Hermanová. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebudu se dlouze rozepisovat o všem, co jsme letos na táboře s Retrívry báječného zažily, jen jsem se chtěla zmínit o tom, že jsme byli velice mile překvapeni a potěšeni skutečností, že se do celotáborové soutěže, původně určené spíše dětem, s velikou vervou a nadšením zapojili i maminky, tatínkové, babičky a dědečkové. A co bylo skvělé i mladí lidé ve věku mezi 16 až 25 lety. Nikomu nechyběl sportovní duch a všechny týmy bojovaly skutečně fair-play.

 

 

 

 

 

Jak se na tuto akci dívají sami účastníci: Svatební cesta - Vozková Radka                  Dárek k narozeninám - Benetková Tereza Vlastní poznatky z OVVR - Ranftlová Iva Začala jsem s retrievry - Kostrbová Veronika

 

 

 

 

 

 

zpět